Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Opiekacz do kanapek 6 w 1 CR 3057

  171.99 

  Wielofunkcyjny opiekacz Camry 3057 to, aż sześć funkcji w jednym urządzeniu! Dzięki wysokiej mocy 1200W urządzenie umożliwia nie tylko opiekanie kanapek, ale także dwustronne grilowanie żywności, pieczenie chrupiących gofrów oraz ciasteczek typu „orzeszki”. Urządzenie wyposażone jest w 5 typów wymiennych płytek: do kanapek z chleba tostowego (płytka z trójkątami do cieńszych kanapek), do kanapek z chleba tradycyjnego (płytka z kwadratowymi wgłębieniami na grubsze kanapki), do grilowania (płytka z podłużnymi rowkami), do gofrów (płytka „w kratkę”), do ciasteczek typu „orzeszki” (płytka z rowkami na kuleczki ciasta), do omletów (płytka z okrągłym wgłębieniem)

 • Opiekacz wielofunkcyjny 5w1 CR 3042

  159.99 

  Wielofunkcyjny opiekacz CAMRY CR3042 to, aż pięć funkcji w jednym urządzeniu! Dzięki wysokiej mocy 1200W urządzenie umożliwia nie tylko opiekanie kanapek, ale także dwustronne grilowanie żywności, pieczenie chrupiących gofrów oraz ciasteczek typu „orzeszki”. Urządzenie wyposażone jest w 5 typów wymiennych płytek: do kanapek z chleba tostowego (płytka z trójkątami do cieńszych kanapek), do kanapek z chleba tradycyjnego (płytka z kwadratowymi wgłębieniami na grubsze kanapki), do grilowania (płytka z podłużnymi rowkami), do gofrów (płytka „w kratkę”), do ciasteczek typu „orzeszki” (płytka z rowkami na kuleczki ciasta).

 • Gofrownica 1500 W CR 3025

  142.99 

  Elegancka gofrownica o dużej mocy 1500 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie wypieka 4 gofry. Zaopatrzona jest w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Wygodna także w transporcie, dzięki gotowości do przechowywania w pozycji pionowej.

 • Gofrownica 1000 W CR 3022

  91.99 

  Gofrownica o mocy 1000 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie opieka 5 gofrów w kształcie serduszek. Zaopatrzona w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Gofrownica wykonana w przyjemnym białym kolorze.

 • Gofrownica 700 W CR 3019

  88.99 

  Gofrownica o mocy 1000 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie opieka 2 gofry. Zaopatrzona w płyty grzewcze pokryte biała ceramiczną powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Wygodna także w transporcie, dzięki miejscu do nawinięcia sznura i gotowości do przechowywania w pozycji pionowej.

 • Gofrownica 700 W AD 311

  59.99 

  Klasycznie biała gofrownica o mocy 700 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie opieka 2 gofry i pozostaje z zewnątrz chłodna, dzięki nienagrzewającej się obudowie. Zaopatrzona w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Wygodna także w transporcie, dzięki miejscu do nawinięcia sznura i gotowości do przechowywania w pozycji pionowej.

 • Gofrownica 1500 W AD 3036

  152.99 

  Słodkie gofry z bitą śmietaną i świeżymi owocami to twój ulubiony deser? Cenisz sobie desery przygotowane w domu, które są zdrowe i nie wymagają dużego nakładu pracy? Szukasz urządzenia, które w kilka minut pozwoli przygotować ci idealnie chrupiące gofry? Gofrownica 1500 W ADLER AD 3036 z pewnością spełni wymagania nawet największego fana słodkości! Wysoka jakość wykonania, klasyczny design, łatwość użycia i przechowywania to jej największe zalety! Po prostu musisz ją mieć w swojej kuchni!

 • Gofrownica WA100S DELI ELDOM 1000W

  151.99 

  GOFROWNICA WA100S DELI moc 1000W obudowa ze stali szlachetnej miejsce na 2 duże gofry 2 lampki kontrolne – sygnalizacja gotowości do pracy nienagrzewający się uchwyt powłoka antyadhezyjna łatwa obsługa stopki antypoślizgowe termostat gwarancja: 24 miesiące Dzięki konstrukcji urządzenia przygotujesz w nim dwa duże tosty. Powłoka antyadhezyjna nie dopuszcza do przywierania, co sprawia że gofrownicę łatwo…

 • Gofrownica ELDOM ST10W 700W

  129.99 

  GOFROWNICA ELDOM ST10W moc 700W miejsce na dwa gofry płyty grzejne z powłoką antyadhezyjną nienagrzewające się uchwyty 2 lampki kontrolne termostat utrzymujący stałą temperaturę wykończenie ze stali nierdzewnej antypoślizgowe stopki gwarancja: 24 miesiące Gofrownica posiada płyty grzejne z powłoką, która zapobiega przywieraniu co pozwala nie tylko na komfortowe pieczenie gofrów, ale również utrzymywanie urządzenia w…

 • Mesko MS 3045 Opiekacz do kanapek 3w1 wielofunkcyjny gofrownica toster grill 1000W

  131.99 

  Mesko MS 3045 Opiekacz do kanapek 3 w 1Szukasz sposobu jak zaoszczędzić nieco miejsca w kuchni? Cieszysz się jedzeniem i ciężko ci ograniczyć się do jednego urządzenia, dzięki któremu przygotujesz ulubioną przekąskę? Interesuje cię wielofunkcyjny produkt, który pozwoli ci przygotować dania na każdy posiłek od śniadania po kolację? Przedstawiamy opiekacz 3 w 1 MESKO MS…