Wyświetlanie wszystkich wyników: 60

 • Suszarka 1400W MS 2264

  44.99 

  Nowoczesna suszarka o mocy 1400W. Jednocześnie wydajna i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Wybór odpowiedni dla osób, które układają fryzurę dłużej niż jednym ruchem grzebienia. Różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Suszarka posiada ergonomiczną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Wytrzymały uchwyt pozwala na zmniejszenie przestrzeni potrzebnej do przechowywania suszarki. Możliwość złożenia rączki ułatwia przechowywanie i przewożenie suszarki.

 • Suszarka 1000W MS 2262

  32.99 

  Suszarką Mesko MS 2262 o mocy 1000W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy i temperatury, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury. Wyposażona została w składana rączka, co ułatwi przechowywanie suszarki.

 • Suszarka 2000W MS 2249

  54.99 

  Suszarka MS 2249 jest wyborem osób bardziej wymagających, które dbają o swoje włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka została wyposażona w regulatory zarówno siły nadmuchu, jak i jego temperatury, co obejmuje również zimny nadmuch. suszarka wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Zdejmowany filtr wlotu powietrza ułatwia czyszczenie urządzenia

 • Suszarka do grzybów, ziół i żywności – dehydrator CR 6659

  130.99 

  Praktyczna suszarka do grzybów, ziół i żywności o mocy 550 W. Można w niej suszyć grzyby, warzywa, owoce i zioła, dzięki czemu są one łatwiejsze do przechowywania i nie psują się. Suszarka pracuje cicho i nie przeszkadza w wykonywaniu czynności domowych. Duże sita pozwalają na umieszczenie znacznej ilości drobnych produktów. Jednocześnie, piętrowe ułożenie warstw decyduje o tym, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki dwustopniowej regulacji temperatury suszenie może się odbywać z różną intensywnością. Dla bezpieczeństwa, suszarkę wyposażono w system zabezpieczający przed przegrzaniem, który automatycznie wyłącza urządzenie w razie potrzeby. Urządzenie wyposażone jest w 5 tac równomiernie rozłożonych dla lepszego obiegu powietrza. Wysokość tacki to 3 cm. Za pomocą panelu sterowania z wyświetlaczem LCD umieszczonego z przodu maszyny, można ustawić interesujący nas zakres temperatury oraz czas pracy suszarki. Dehydrator wyposażony jest w timer, dzięki któremu można ustawić czas jego pracy w przedziale od 1 do 70 godzin.

 • Suszarka 1200W CR 2261

  43.99 

  Posiadacze długich lub kręconych włosów z pewnością wiedzą jak ważnym urządzeniem w ich domu jest suszarka do włosów. Polecamy suszarkę CAMRY CR2261, która zadowoli każdego, kto lubi zadbać o fryzurę. Suszarka wyposażona jest w składana rączkę oraz zintegrowany przełącznik regulacji temperatury.

 • Suszarka 1400W CR 2257

  36.99 

  Suszarką Camry CR 2257 o mocy 1400W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury.

 • Suszarka 1200W CR 2254

  35.99 

  Suszarką Camry CR 2254 o mocy 1200W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury.

 • Suszarka 2400W + dyfuzor CR 2253

  64.99 

  Suszarka Camry 2253 jest wyborem osób wymagających, które dbają o swoje włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka została wyposażona w regulatory zarówno siły nadmuchu, jak i jego temperatury, co obejmuje również zimny nadmuch. W zestawie do suszarki dołączono koncentrator i dyfuzor, które zwiększają możliwości suszenia i układania włosów. Dzięki niemu strumień możemy kierować na wybrane pasmo włosów, co przyspiesza znacznie jego suszenie. Dodatkowo suszarka wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Suszarka posiada specjalny uchwyt do zawieszania, dzięki któremu łatwiej jest urządzenie przechowywać i zaoszczędzimy nieco miejsca w łazience.

 • Szczotko-suszarka CR 2025

  62.99 

  Doskonały wybór dla osób, które chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka szczotka modelująca z włosiem nylonowym ułatwiającym rozczesywanie. Dzięki 3 stopniom ustawienia temperatury i mocy 1200W, pozwala zarówno utrwalić skręt loków, jak i stworzyć je na zupełnie prostych włosach. Co ważne, szczotka ma nylonowe włosie, które poradzi sobie z najbardziej niesfornymi włosami i w kilka chwil wygładzi ich powierzchnię.
  Może być używana, do suszenia włosów, rozczesywania i prostowania włosów.
  Szczególnie polecana dla grubych, trudnych do ułożenia włosów.

 • Składana elektryczna suszarka do ubrań AD 7821

  234.99 

  Składana elektryczna suszarka do ubrań Adler 7821 to urządzenie, które umożliwia szybkie i skuteczne suszenie prania w pomieszczeniach, gdzie brak jest naturalnego źródła ciepła lub wystarczającej ilości przestrzeni na rozwieszenie mokrych ubrań. Suszarka ta charakteryzuje się możliwością złożenia, co ułatwia jej przechowywanie. Dzięki zastosowaniu 18 elementów grzejnych, czas suszenia jest znacznie skrócony, a użytkownik może zyskać więcej czasu na inne czynności. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych suszarek lub rozwieszania prania na zewnątrz. Elektryczna suszarka umożliwia suszenie ubrań, doprowadzając do nich ciepło za pomocą 18 grzałek wbudowanych w rurki suszarki. Dzięki temu cały proces trwa o wiele krócej. Kompaktowa suszarka może być szybko i łatwo złożona, przechowywana w szafie lub za meblami, co oszczędza dodatkowe miejsce w domu. Dzięki niej wysuszysz ubrania dokładniej i szybciej. Niewielka waga urządzenia sprawia, że łatwo ją przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia, a plastikowe stopki chronią przed porysowaniem posadzki. Jest też bezpieczna w użytkowaniu, wodoodporna i zawsze możesz użyć jej zamiast tradycyjnej suszarki!

 • Suszarka do grzybów, ziół i żywności – dehydrator AD 6658

  117.99 

  Praktyczna suszarka do grzybów, ziół i żywności o mocy 550 W. Można w niej suszyć grzyby, warzywa, owoce i zioła, dzięki czemu są one łatwiejsze do przechowywania i nie psują się. Suszarka pracuje cicho i nie przeszkadza w wykonywaniu czynności domowych. Duże sita pozwalają na umieszczenie znacznej ilości drobnych produktów. Jednocześnie, piętrowe ułożenie warstw decyduje o tym, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki dwustopniowej regulacji temperatury suszenie może się odbywać z różną intensywnością. Dla bezpieczeństwa, suszarkę wyposażono w system zabezpieczający przed przegrzaniem, który automatycznie wyłącza urządzenie w razie potrzeby. Urządzenie wyposażone jest w 5 tac równomiernie rozłożonych dla lepszego obiegu powietrza. Za pomocą panelu sterowania z wyświetlaczem LCD umieszczonego z przodu maszyny, można ustawić interesujący nas zakres temperatury oraz czas pracy suszarki. Dehydrator wyposażony jest w timer, dzięki któremu można ustawić czas jego pracy w przedziale od 1 do 70 godzin.

 • Suszarka – gumowana obudowa – 2100W + dyfuzor AD 2267

  61.99 

  Suszarka AD 2267 z miękką gumowana obudową jest wyborem osób bardziej wymagających, które dbają o swoje włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka jest przyjemna w dotyku. Suszarka została wyposażona w regulatory zarówno siły nadmuchu, jak i jego temperatury, co obejmuje również zimny nadmuch. W zestawie do suszarki dołączono koncentrator oraz dyfuzor, które zwiększają możliwości suszenia i układania włosów. Suszarka posiada gumowaną obudowę i wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Suszarka jest wyposażona w uchwyt do zawieszania jest to sprytny sposób na przechowywanie suszarki bez konieczności poświęcenia na to miejsca na półce w łazienkowej szafce.

 • Suszarka 1200W AD 2266

  41.99 

  Suszarką Adler AD 2266 o mocy 1200W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy i temperatury, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury. Suszarka posiada przyjemną w dotyku gumowaną obudowę. Została wyposażona też w składaną rączkę i uchwyt do zawieszania, co ułatwi przechowywanie suszarki.

 • Suszarka 1100W AD 2265

  41.99 

  Nowoczesna suszarka o mocy 1200 W. Jednocześnie małą i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Wybór odpowiedni dla osób, które układają fryzurę dłużej niż jednym ruchem grzebienia. Różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Suszarka posiada składaną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Suszarka jest wyposażona w funkcje chłodnego nadmuchu.

 • Suszarka 1800W AD 2263

  48.99 

  Suszarką Adler AD 2263 o mocy 1800W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy i temperatury, funkcja chłodnego nadmuchu jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury. Suszarka posiada przyjemną w dotyku gumowaną obudowę. Została wyposażona też w składaną rączkę i uchwyt do zawieszania, co ułatwi przechowywanie suszarki.

 • Suszarka 1600W AD 2260

  48.99 

  Suszarka ze składaną rączką o mocy 1600 W. Jednocześnie niewielka i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Wybór odpowiedni dla osób, które układają fryzurę dłużej niż jednym ruchem grzebienia. Różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Suszarka posiada składaną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Dzięki cichej pracy silnika suszenie włosów nie przeszkadza innym domownikom. Suszarka jest wyposażona w funkcje chłodnego nadmuchu oraz posiada uchwyt do zawieszania.

 • Suszarka 1200W AD 2259

  39.99 

  Suszarką o mocy 1200W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy i temperatury, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury. Wyposażona została w składana rączka, co ułatwi przechowywanie suszarki.

 • Suszarka 1600 W hotelowo-basenowa AD 2252

  68.99 

  Suszarka do włosów hotelowo-basenowa AD2252 to rozwiązanie dla branży rekreacyjnej i hotelowej. Urządzenie wyposażone jest w przełącznik automatycznego wyłączania po włożeniu suszarki w bazę mocowaną na ścianie. Wyjmowany filtr powietrza wlotowego ułatwia czyszczenie przedłużając żywotność urządzenia. Wygodę użytkowania zapewnia rozciągający się do 1,60 m kabel spiralny. Zestaw do montażu na ścianie w komplecie.

 • Suszarka 1400 W AD 2251

  29.99 

  Nowoczesna suszarka o mocy 1400 W. Jednocześnie wydajna i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Suszarka posiada ergonomiczną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Możliwość złożenia rączki ułatwia przechowywanie i przewożenie suszarki.

 • Suszarka 1400W AD 2247

  39.99 

  Suszarką Adler AD 2247 o mocy 1400W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury.

 • Suszarka 2000W ION + dyfuzor + silnik AC AD 2244

  100.99 

  Suszarka AD 2244 jest wyborem osób bardziej wymagających, które dbają o swoje włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka została wyposażona w regulatory zarówno siły nadmuchu, jak i jego temperatury, co obejmuje również zimny nadmuch. W zestawie do suszarki dołączono koncentrator i dyfuzor, które zwiększają możliwości suszenia i układania włosów. Funkcja jonizacji odżywi i sprawi że niesforne włosy przestaną się elektryzować. Dodatkowo suszarka wyróżnia się nowoczesnym wyglądem.

 • Kosmetyczna walizka dla dzieci zestaw piękności +3 lata

  48.99 

  PRZENOŚNA KOSMETYCZKA DLA DZIECI – WALIZKA Dla dzieci od 3 roku życia Forma walizki z kółkami W pełni bezpieczna dla dziecka 18 akcesoriów ( min. pierścionki, bransoletki, kolczyki ) Suszarka na baterie ( z obracającym się wiatraczkiem ) Funkcjonalne lusterko Gumowe kółka Zabawka rozwija wyobraźnię i kreatywność Certyfikat CE MAŁA TOALETKA DLA DZIEWCZYNEK Toaletka zawiera…

 • Suszarka do włosów suszarka turystyczna ELDOM HT82N Smil 1200W różowa

  63.99 

  Suszarka ELDOM HT 82N Smil Turystyczna SKŁADANA RĄCZKA niezwykła jakość wykonania piękny nowoczesny design dwa poziomy siły nadmuchu składana rączka mała, lekka, skuteczna zdejmowany koncentrator zabezpieczenie przed przegrzaniem uchwyt do zawieszania niezwykle łatwa w obsłudze piękny różowy kolor moc 1400 W gwarancja 24 m-ce Suszarka posiada koncentrator, który skupia strumień powietrza na niewielkim obszarze, w…

 • Suszarka do włosów suszarka turystyczna ELDOM HT82N Smil 1200W niebieska

  63.99 

  Suszarka ELDOM HT 82N Smil Turystyczna SKŁADANA RĄCZKA niezwykła jakość wykonania piękny nowoczesny design dwa poziomy siły nadmuchu składana rączka mała, lekka, skuteczna zdejmowany koncentrator zabezpieczenie przed przegrzaniem uchwyt do zawieszania niezwykle łatwa w obsłudze piękny niebieski kolor moc 1400 W gwarancja 24 m-ce Suszarka posiada koncentrator, który skupia strumień powietrza na niewielkim obszarze, w…

 • Suszarka do włosów z jonizacją HT250 ELDOM 1800 W

  98.99 

  SUSZARKA DO WŁOSÓW ELDOM HT250 dwa poziomy siły nadmuchu trzy poziomy grzania funkcja jonizacji przycisk „zimnego powietrza” urządzenie wyposażone w praktyczne lusterko zdejmowany koncentrator zabezpieczenie przed przegrzaniem moc: 1800W Pielęgnacja dopasowana do Twoich włosów Dwa poziomy siły nadmuchów i trzy poziomy grzania idealnie sprawdzają się przy różnych rodzajach włosów. Dodatkowo przycisk zimnego powietrza sprawia, że…

 • Suszarka do włosów 2200W ELDOM HT240 z jonizacją

  101.99 

  Suszarka do włosów HT240 SIEERA ELDOM dwa poziomy siły nadmuchu trzy poziomy grzania przycisk „zimnego powietrza” zdejmowana osłona wlotu powietrza funkcja jonizacji zdejmowany koncentrator zdejmowany dyfuzor zabezpieczenie przed przegrzaniem uchwyt do zawieszania moc: 2200W gwarancja 24 m-ce Suszarka posiada zdejmowaną osłonę wlotu powietrza, co pozwala na wygodne czyszczenie urządzenia. W zestawie znajdują się także:  dyfuzor…

 • Suszarka do włosów jonizacją Eldom HT230

  81.99 

  SUSZARKA ELDOM HT230 ( Z JONIZACJĄ) Dzięki niej błyskawicznie wysuszysz nawet bardzo mokre i gęste włosy. Gwarantują to: wysoka moc urządzenia, trzy poziomy grzania i dwustopniowa regulacja siły nadmuchu. Dołączony do zestawu zdejmowany koncentrator pomaga w precyzyjnej stylizacji poszczególnych pasm, a nawiew zimnego powietrza – uruchamiany pod koniec suszenia – zapewnia włosom połysk i gładkość….

 • Suszarka do żywności do grzybów i owoców ELDOM SG500

  274.99 

  Suszarka do żywności ELDOM SG500 5 poziomów Duże tacki 30 x 23 cm z regulacją wysokości Regulacja temperatury: 40-70ºC Wentylator równomiernie rozprowadzający ciepło Wyświetlacz LED Elektroniczne sterowanie Timer: 1-48 godzin Moc: 245 W Łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu Zrób samemu naturalne przysmaki tj. chipsy jabłkowe, marchwiowe, bananowe. Wysusz wołowinę, kiełbasę w kilka godzin. Przygotuj w…

 • Suszarka do żywności do grzybów i owoców ELDOM SG300

  241.99 

  Obrotowa suszarka do żywności ELDOM SG300 5 poziomów 5 sit o średnicy 32cm Funkcja obracania Regulacja temperatury: 40-70ºC Wentylator równomiernie rozprowadzający ciepło Lampka kontrolna Moc: 250 W Łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu Zrób samemu naturalne przysmaki tj. chipsy jabłkowe, marchwiowe, bananowe. Wysusz wołowinę, kiełbasę w kilka godzin. Przygotuj w suszarce żywności aromatyczne przyprawy ze świeżych…

 • Suszarka na pranie pionowa 15m prania ModernHome

  107.99 

  DUŻA SUSZARKA NA PRANIE PIONOWA STOJAK 15m PRANIA Duża powierzchnia suszenia – 15 metrów Pionowa konstrukcja zajmuje mało miejsca 3 poziomy suszarki Materiał wykonania: Stal malowana proszkowo i tworzywo sztuczne Wyjątkowa, lekka i stabilna konstrukcja Nogi zabezpieczone antypoślizgowymi stopkami FUNKCJONALNA SUSZARKA Suszarka pionowa jest idealnym rozwiązaniem aby zaoszczędzić trochę miejsca. Jej kompaktowy rozmiar pozwala na…

 • Zestaw piękności kosmetyczka 6 akcesoriów beauty ECOTOYS

  96.99 

  ZESTAW DREWNIANYCH KOSMETYKÓW Idealny prezent dla każdej dziewczynki Akcesoria wykonane z drewna Zapinana na zamek różowa kosmetyczka 6 różnych idealnie odwzorowanych akcesoriów Dedykowane dla dzieci powyżej 3 roku życia Certyfikaty: CE, EN71 Produkt marki: ECOTOYS ZABAWA W NAŚLADOWANIE Każda kobieta posiada swoje ulubione kosmetyki bez których nie potrafi się obejść. Dzięki temu zestawowi Twoja pociecha…

 • Adler AD 2248b Suszarka do włosów z jonizacją + dyfuzor 2200 W ION

  64.99 

  Adler AD 2248b Suszarka 2200W ION + dyfuzorSuszarka AD 2248 z jonizatorem jest wyborem osób wyjątkowo wymagających, które dbają o włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka została wyposażona we włącznik jonizacji z lampką kontrolną (gdy włączony kolor niebieski zmienia się na zielony). Ponadto suszarka posiada niezależną regulację zarówno siły nadmuchu powietrza, jak i…

 • Kuchnia dla dzieci kran palniki elektryczne dźwięki składana walizka na kółkach

  180.99 

  Smoby Kuchnia Minitefal Opencook ElektronicznaElektroniczna, składana Kuchnia mini Tefal OpenCook 312202 to doskonały zestaw do zabawy w gotowanie. Kuchnia posiada nowoczesną stylistykę i kolorystykę. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia i funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się odwzorowaniem czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym i tak chętnie naśladują. Akcesoria stworzono z myślą o…

 • Suszarka na pranie bieliznę odzież 3-poziomy pionowa ciemnoszara

  65.99 

  SUSZARKA NA PRANIE BIELIZNĘ ODZIEŻ 3-POZIOMY PIONOWA CIEMNOSZARA Suszarka na pranie: trzypoziomowa konstrukcja zapewnia dużo miejsca na wyprane rzeczy, dzięki pionowej konstrukcji zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne suszarki, posiada kółka ułatwiające przenoszenie jej z miejsca na miejsce. Parametry techniczne: Tworzywo: stal, plastik Kolor: ciemny szary Maksymalne obciążenie: 40 kg Wymiary suszarki: 170 cm x 126 cm x…

 • Suszarka do naczyń ociekacz na naczynia sztućce taca czarna

  37.99 

  SUSZARKA DO NACZYŃ OCIEKACZ NA NACZYNIA SZTUĆCE TACA CZARNA Ta stylowa suszarka do naczyń to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również elegancki dodatek do Twojej kuchni. Oferuje wiele funkcji ułatwiających codzienne suszenie naczyń.Ociekacz na Blat KuchennyWygodny i praktyczny, umożliwiający swobodne suszenie naczyń bez konieczności zajmowania przestrzeni na zlewie.Pojemnik na SztućceSpecjalny pojemnik na sztućce pozwala na…

 • Adler AD 2265 Suszarka do włosów składana turystyczna poręczna 1100W

  42.99 

  Adler AD 2265 Suszarka 1100WNowoczesna suszarka o mocy 1200 W. Jednocześnie małą i trwała, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Wybór odpowiedni dla osób, które układają fryzurę dłużej niż jednym ruchem grzebienia. Różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Suszarka posiada składaną rączkę oraz jest lekka, co sprawia, że jest…

 • Folia rolka okleina kamuflażowa pustynia 1,52x30m

  537.99 

  FOLIA ROLKA KAMUFLAŻOWA PUSTYNIA 1,52X30MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52x30M.  Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina KAMUFLAŻOWA PUSTYNIA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta biały marmur – magnolia 1,22x50m

  654.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA MARMUR MAGNOLIA 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA MARMUR MAGNOLIA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta biały marmur – jazz 1,22x50m

  488.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA MARMUR JAZZ 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA MARMUR JAZZ to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom i wyłamać…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta szary marmur 1,22x50m

  920.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA MARMUR SZARY 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA MARMUR SZARY to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom i wyłamać…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta niebiesko-szary cement 1,22x50m

  920.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA NIEB-SZARY CEMENT 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA NIEB-SZARY CEMENT to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta biały winyl 1,22x50m

  920.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA BIAŁY WINYL 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA BIAŁY WINYL to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina szroniona matowa 1,22x50m

  479.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA OKLEINA DO SZYB SZRONIONA MATOWA 1.22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1.22X50m. Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może chcesz zasłonić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza folia SAMOPRZYLEPNA OKLEINA SZRONIONA DO SZYB to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina do szyb mleczna matowa 1,22x50m

  479.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA MLECZNA MATOWA 1.22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1.22X50m.Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może chcesz zasłonić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza folia SAMOPRZYLEPNA OKLEINA MLECZNA MATOWA DO SZYB  to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta cegła 1,22x50m

  563.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA TAPETA CEGŁA 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA TAPETA CEGŁA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta dąb orzechowy 1,22x50m

  920.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA DĄB ORZECHOWY 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA DĄB ORZECHOWY to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta klon 1,22x50m

  828.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA KLON 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA KLON to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować Twój dom…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta dąb srebrno-szary 1,22x50m

  604.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA DĄB SREBRNO-SZARY 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA DĄB SREBRNO-SZARY to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować…

 • Folia rolka samoprzylepna okleina tapeta dąb biały 1,22x50m

  604.99 

  FOLIA ROLKA SAMOPRZYLEPNA DĄB BIAŁY 1,22X50MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,22X50m.  Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA DĄB BIAŁY to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do życia! Doskonale pomoże spersonalizować…

 • Kuferek walizka kosmetyki i akcesoria make up zestaw

  36.99 

  ZESTAW KOSMETYCZNY W WALIZCEPełen niespodzianek salon kosmetyczny zamknięty w poręcznej walizce.Piękna, plastikowa walizka mieści wiele skarbów, które ucieszą każdą małą damę lub przyszłego fryzjera.Spinki, bransoletki, suszarka, grzebień do włosów to niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.Ulubiona maskotka lub lalka wybiera się na bal, a może najlepsza przyjaciółka potrzebuje wizyty u fryzjera i kosmetyczki?Stwórz im piękną…

 • Zalotka do rzęs z gumką metalowa profesjonalna czarno-fioletowa

  2.99 

  ZALOTKA DO RZĘSZalotka do podkreślania rzęs. Nada Twojemu spojrzeniu, piękny, uwodzicielski wygląd.Posiada gumeczkę, która zapobiegnie zniszczeniu rzęs.Sposób użycia1. Nie maluj oka przed użyciem zalotki !2. Podgrzej zalotkę (np. suszarką)3. Włóż palec wskazujący i kciuk w otwory w zalotce i przyłóż ją do policzka.4. Następnie, chwyć zalotką za rzęsy wyrastające z górnej powieki („dolnych” rzęs nie…

 • Folia rolka carbon 4D czarna 1,52x30m

  396.99 

  FOLIA ROLKA CARBON 4D CZARNA 1,52X30M UWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52x30m. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina CARBON 4D CZARNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości –…

 • Folia rolka aksamitna czarna 1,35x15m

  562.99 

  FOLIA ROLKA AKSAMITNA CZARNA 1,35X15MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,35x15m.Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina AKSAMITNA CZARNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości –…

 • Folia rolka carbon 3D złota 1,27x28m

  330.99 

  FOLIA ROLKA CARBON 3D ZŁOTA 1,27X28MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,27x28m.Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina CARBON 3D ZŁOTA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości –…

 • Folia rolka lustrzana lustro chrom srebrna 1,52x18m

  687.99 

  FOLIA ROLKA LUSTRZANA LUSTRO CHROM SREBRNA 1,52X18MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52X18m.Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowego, niepowtarzalnego wyrazu?A może masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy odpowiedź na Twoje potrzeby.Nasza termoplastyczna folia okleina SAMOPRZYLEPNA LUSTRZANA LUSTRO CHROM SREBRNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości – pobudź je do…

 • Folia rolka matowa gładka czarna 1,52x28m

  570.99 

  FOLIA ROLKA MATOWA GŁADKA CZARNA 1,52X28MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52X28M. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina MATOWA GŁADKA CZARNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim…

 • Folia rolka matowa gładka biała 1,52x28m

  579.99 

  FOLIA ROLKA MATOWA GŁADKA BIAŁA 1,52X28MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52X28M. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina MATOWA GŁADKA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom…

 • Folia rolka metalic szczotkowana czarna 1,52x30m

  596.99 

  FOLIA ROLKA SZCZOTKOWANA CZARNA 1,52X30MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52X30M. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina SZCZOTKOWANA CZARNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości…

 • Folia rolka metalic szczotkowana grafit 1,52x30m

  604.99 

  FOLIA ROLKA SZCZOTKOWANA GRAFIT 1,52X30MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52X30M. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina SZCZOTKOWANA GRAFIT to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości…

 • Folia rolka połysk czarna 1,52x30m

  570.99 

  FOLIA ROLKA POŁYSK CZARNA 1,52X30MUWAGA! Kupując ten produkt otrzymasz jedną rolkę o wymiarach 1,52x30m. Czy masz ochotę spersonalizować wnętrze swojego samochodu? A może nie tylko wnętrze? I nie tylko samochodu? Czy masz porysowany parapet lub obdrapany mebel?Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Nasza termoplastyczna folia okleina POŁYSK CZARNA to produkt ozdobny. Pozwoli nadać Twoim przedmiotom świeżości…